تیم ما

Image

دکتر جم بغداتلی

دکتر جم بغداتلی مؤسس و مدیر سایت Dr . TrustNet است . او از دانشکده پزشکی دانشگاه استانبول فارغ التحصیل شده ، همچنین تحصیلات تخصصی خود را در استانبول به پایان رسانده است . بیش از 20 سال تجربه کاری خود را در روستا شروع کرده و به سطح تخصصی در بیمارستان های تحقیقاتی رسانده است . در UN , UNDP ،آلمان ، اتریش ، نروژ ، سفارت های ترکیه و همچنین بسیاری از سازمان های غیر دولتی به عنوان پزشک کار کرده است . این تجربه فرصت داد تا مشکلات پزشکی را به صورت عمیق تری ارزشیابی کند . او همچنین پلتفرم حرفه ایwww.hekimnet.net برای پزشکان ارائه داد که بیش از 15 هزار در ترکیه کاربر دارد . دکتر بغداتلی میتواند به زبان های ترکی ، انگلیسی ، آلبانی ، آذربایجانی صحبت کند .

Image

دکتر جونیدا حیسنی

 

دکتر حیسنی فارغ التحصیل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تیرانا است. در چندین پروژه و کنگره که توسط دانشگاه و انجمن های مختلف برگزار شده ، شرکت کرده است. او همچنین چندین سال عضو فعال صلیب سرخ بوده و در طول کووید 19 و زلزله در آلبانی کمک زیادی کرده است. او به غیر از زبان مادری اش آلبانیایی به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، ترکی و اسپانیایی و آلمانی صحبت میکند.

 

Image

دکتر مارسژدا حمزاج

 

دکتر حمزاج در دانشکده پزشکی و جراحی Nostra Signora del Buon Consiglio در تیرانا فارغ التحصیل شده است. از نظر بالینی، علاقه دکتر عمدتاً بر روی تشخیص پزشکی و جراحی و درمان بیماری‌های پوستی و تومورها به خصوص کارسینوم و ملانوم متمرکز است. علاقه او همچنین به علائم پوستی بیماری های سیستمیک، بیماری های پوستی آلرژیک و بیماری های شایع مانند آکنه، آلوپسی و بیماری های مو است. دکتر حمزاج به زبان آلبانیایی، انگلیسی، ایتالیایی، اسپانیایی صحبت می کند

Image

فوندا کارانلک

فوندا کارانلک مدیر Dr.TrustNet برای ترکیه است. او فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه آنکارا و کارشناسی ارشد در روابط عمومی و بازاریابی است. او ترکی و انگلیسی صحبت می کند.

Contact

Image
Image

00355696482038
(whatsapp - English, Turkish, Italian, Albanian)
00355696698650
(direct call - English, Turkish, Italian, Albanian)

00905422326393
(Turkish, English)

info@drtrustnet.com
All Rights Reserved Dr.TrustNet®Istanbul - Tirana - Prishtina - Nicosia

Search

Русский Türkçe
Shqip
English فارسی Italiano
Deutsch العربية עברית